SZAFKI GAZOWE

Produkty wytwarzane przez PPHU Paks wykonane są
ze sprawdzonego oraz bardzo wytrzymałego laminatu


ZASTOSOWANIE

Skrzynki gazowe przeznaczone są pod zawór lub liczniki gazowe w domkach jednorodzinnych i blokach. Skrzynki gazowe w zależności od potrzeb mogą być wykonane z plecami lub bez pleców – z kątownikiem do umocowania bezpośrednio do elewacji budynku.


MATERIAŁY

Wszystkie skrzynki wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego na bazie żywic (polimal 1602 APyS) poliestrowych samo-gasnących nie wymagających zabiegów konserwacyjnych w trakcie eksploatacji. Elementy są odporne na korozję, wykonane z wysokiej jakości materiałów.


GWARANCJA

Uniwersalne zamki umożliwiają bezproblemowy dostęp służbom pożarniczym i gazowym. Produkowane przez Naszą firmę skrzynki gazowe posiadają ocenę techniczną Instytutu Górnictwa Naftowego i Gazownictwa w Krakowie.


KOLORY

Stosujemy podstawowe cztery kolory: żółty, brązowy, szary, biały. Klienci coraz częściej dostosowują obudowy przyłączy gazowych do architektury i kolorystyki zabudowań. Na specjalne zamówienie (za dodatkową opłatą +10%) istnieje możliwość wykonania także innych kolorów obudów.


FUNDAMENTY

Do każdej z oferowanych przez nas szafek gazowych można zakupić dedykowany fundament. Jest to praktyczne i tanie rozwiązanie do wykonania przyłącza gazowego wolno stojącego – np: w granicy posesji, kiedy jeszcze nie mamy ogrodzenia a już chcemy doprowadzić gaz do naszej posesji. Oprócz typowego fundamentu wykonujemy również monolit (połączenie szafki z fundamentem w całości - foto SG5/S/F). Aby dowiedzieć się więcej skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem: (87) 523-04-86 lub 601-942-117 lub napisz na kontakt@paks.eu


DOSTAWA

Dostawa kurierem już od 25zł netto. Jeśli wartość Państwa zamówienia przekroczy 1000zł netto nasza firma pokrywa koszt transportu.

Zadzwoń do nas!


(+48) 601 942 117

NASZ ADRES

PPHU PAKS

ul. Tartaczna 4, 19-400 Olecko
NIP: 847-110-83-56
REGON: 79035775

E-mail: kontakt@paks.eu

Telefon: (87) 523 04 86

WYŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ